Menší ruksak vhodný pro studenty, kratší výlety a sport.|n||n|K dostání také v šedo-zelené barvě.

Batoh DOLDY Focus 26 Šedý

Nejprodávanější
Dostupnost: Produkt není skladem
Značka: Doldy
Cena bez DPH: 533,85 Kč
Cena s DPH 646,- Kč
Dotaz k produktu

Menší ruksak vhodný pro studenty, kratší výlety a sport.

Při vývoji jsou použity veškeré 30ti leté zkušenosti firmy Doldy s výrobou batohů.  100% výroba batohu probíhá výhradně v České Republice. Před uvedením batohu na trh probíhalo několikaměsíční testovaní s našimi nejlepšími cyklisty, běžci i klasickými turisty, aby bylo vyladěno vše k dokonalosti. Firma Doldy se snaží aby většina použitých materiálů pocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na optimalizaci stávajícíh výrobků případně na vývoji uplně nových materiálů.

Vybavení: Vyztužená, šitá záda. Plastická přední kapsa opat- řená úchytem na klíče. Dvě boční láktové otevřené kapsy. Tvarované ramenní popruhy.

Servis: Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitní jak záruční tak pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékoliv náhradní díly.

 

Materiál: CODRA

 

hmotnost 360 g

objem 26 l 

rozměr 46 x 32 x 18

nosnost 10 kg


DOLDY FOCUSMenší ruksak vhodný pro studenty, kratší výlety a sport.Při vývoji jsou použity veškeré 30ti leté zkušenosti firmy Doldy s výroboubatohů. 100% výroba batohu probíhá výhradně v České Republice. Předuvedením batohu na trh probíhalo několikaměsíční testovaní s našiminejlepšími cyklisty, běžci i klasickými turisty, aby bylo vyladěno vše kdokonalosti. Firma Doldy se snaží aby většina použitých materiálůpocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na optimalizacistávajícíh výrobků případně na vývoji uplně nových materiálů.Vybavení:Vyztužená, šitá záda. Plastická přední kapsa opat- řenáúchytem na klíče. Dvě boční láktové otevřené kapsy. Tvarované ramennípopruhy.Servis:Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitníjak záruční tak pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékolivnáhradní díly.Materiál:CODRA