Lehký univerzální ruksak určený k přepravě lezeckého materiálu, k cestování nebo např. do letadla jako příruční zavazadlo. |n||n|K dostání také v šedé a modré barvě

Batoh DOLDY Stone 40 Černý

Nejprodávanější
0 - Hodnocení
Dostupnost: Produkt není skladem
Značka: Doldy
Cena bez DPH: 736,32 Kč
Cena s DPH 891,- Kč
Dotaz k produktu

Lehký univerzální ruksak určený k přepravě lezeckého materiálu, k cestování nebo např. do letadla jako příruční zavazadlo.

Při vývoji jsou použity veškeré 30ti leté zkušenosti firmy Doldy s výrobou batohů.  100% výroba batohu probíhá výhradně v České Republice. Před uvedením batohu na trh probíhalo několikaměsíční testovaní s našimi nejlepšími cyklisty, běžci i klasickými turisty, aby bylo vyladěno vše k dokonalosti. Firma Doldy se snaží aby většina použitých materiálů pocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na optimalizaci stávajícíh výrobků případně na vývoji uplně nových materiálů.

Vybavení: Hlavní zip na zadní straně batohu. Úchyty na čelní straně ruksaku. Boční otevřené kapsy. Kapsa na zip přístupná z boku ruksaku. Malá kapsa na zip uvnitř batohu. Velká vnitřní otevřená kapsa. Plachtička na lano nebo na převlečení.

Servis: Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitní jak záruční tak pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékoliv náhradní díly.

 

Materiál: CORDURA / ASYMTEX

 

hmotnost 650 g

objem 40 l   

rozměr 55 x 29 x 22

nosnost 12 kg

   

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Přidat recenzi

Hodnocení:

Nejhorší: Nejlepší:
Zadejte prosím komentář o počtu znaků....( min. 10, max. 500 )

Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):