Jednokomorový ruksak ideální na horolezecké výstupy a turistiku.

  Batoh DOLDY Avenger 30

  Novinka
  0 - Hodnocení
  Značka: Doldy
  Cena bez DPH: 1 361,08 Kč
  Cena s DPH 1 647,- Kč
  Barva:
  Dostupnost: Skladem
  Množství:
  ks
  Dotaz k produktu

  Jednokomorový ruksak ideální na horolezecké výstupy a turistiku. Při vývoji jsou použity veškeré 30ti leté zkušenosti firmy Doldy s výrobou batohů. 100% výroba batohu probíhá výhradně v České Republice. Před uvedením batohu na trh probíhalo několikaměsíční testovaní s našimi nejlepšími cyklisty, běžci i klasickými turisty, aby bylo vyladěno vše k dokonalosti. Firma Doldy se snaží aby většina použitých materiálů pocházela z ČR. Aktivně spolupracuje s výrobci materiálů na optimalizaci stávajícíh výrobků případně na vývoji uplně nových materiálů.

  Vybavení:

  Vrchní část se dvěmi kapsami (vrchní venkovní a vnitřní kapsa). Úchyty na vrchní kapse. Silonový límec zaručující dokonalé uzavření ruksaku. Kompatibilita s vodním vakem. Vnitřní celoplošná kapsa. Boční látkové kapsičky pro uchycení lahve, hůlek nebo stanových tyček. Boční kompresní pásky. Smyčka pro ce- pín a vysokohorské náčiní. Stabilizační dotahy nosných popruhů. Nový odvětraný typ zádového systému. Ergonomicky tvarované ramenní popruhy, bederní pás, prsní úvaz. Pláštěnka ukrytá ve dně ruksaku.

  Servis:

  Na všechny výrobky Doldy poskytuje firma velmi rychlý kvalitní jak záruční tak pozáruční servis. Samozřejmě není problém dodat jakékoliv náhradní díly.

  Materiál:

  CODRA

  Zádový systém:

  AIR


   

  hmotnost 1150 g

  objem 30 l  rozměr 60 x 28 x 25

  nosnost 13 kg

  Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

  Přidat recenzi

  Hodnocení:

  Nejhorší: Nejlepší:
  Zadejte prosím komentář o počtu znaků....( min. 10, max. 500 )

  Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):